Format Kitap
Barkod 9786257996914
Yayın Tarihi 2021-05-21
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Boyut 16.8 X 25.7

16.8 x 25,8 cm orijinal boy, 184 sayfa, Renkli, iç sayfalar 115 gr Mat Kuşe, standart sıvama sert kapaktır.Yeni serinin bu ikinci cildinde, Usagi'nin saygısını sunmak için memleketine geri döndüğünü görürüz, ancak geçmişindeki hayaletlerin başka planları vardır.

Sayı 8 ve 9: "Tatami" de Usagi, memleketine döndüğü andan itibaren entrika ve ihanetle yüz yüze gelir! Önemli bir çay seremonisi düzenlenmek üzeredir, ancak hain Lord Hikiji'nin bunun için ne gibi uğursuz bir planı vardır ve Neko ninja klanı bu olaya nasıl dahil olmuştur?

Sayı 10: "Mon"da, uzun zaman önce Lord Hikiji, Usagi'nin efendisi Lord Mifune'yi bozguna uğratarak Kuzey Eyaletinin kontrolünü ele geçirmişti. Bir zamanlar efendisiyle birlikte dolaştığı bu eski topraklarda artık tek başına seyahat eden Usagi, hâlâ eski lordunun mon'unu (aile arması) takıyor. Ama etrafta Büyük Savaşların getirdiği yıkım ve acıyı hatırlayanlar ve Mifune'ye sadık samurayları öldürmekle tehdit edenler var. Peki bunlar Usagi ile karşılaştıklarında ne olur?

Sayı 11-14: "Eve Dönüş"te Usagi, merhum lordunun mezarına giden bir hac yolculuğundadır, ancak Lord Hikiji'nin topraklarında taşıdığı Mifune klanı arması onu bir düşman haline getirir. Bu tehlikeli topraklarda seyahat ederken, yolu kaçınmakta olduğu tek yere, büyüdüğü köye düşer. Köy, şogun'un elçisine suikast düzenlemek için bir komploya karışana kadar, onun uzun zamandır süren aşkıyla beraber acı tatlı anılar da uyanır.

Bu cilt yepyeni ve tamamı renkli Usagi Yojimbo serisinin 8-14. sayılarını ve sanatçı Peach Momoko'nun sunuş yazısını içermektedir.

devamını oku..
Kategori : Türkçe Comics
125.00
Liste Fiyatı : 125.00
Kazancınız : 0.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 286
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim