Format Kitap
Barkod 9786257543088
Yayın Tarihi 2021-09-30
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 176
Boyut 168 X 257

Emeği Geçenler :
Yazar   : Mark Millar

Merakla beklenen bu hikayede Mark Millar ve Tommy Lee Edwards sizi garip ve egzotik bir dünyaya götürüyor: 1985 yılına. Genç Toby Goodman annesi ve üvey babasından kaçmanın ve tembel ama iyi niyetli babasıyla bağlantı kurmanın bir yolu olarak günlerini Marvel çizgi romanlarıyla doldurarak sıradan bir hayat sürmekteydi. Toby, Marvel Evreni’ni terörize eden kötü adamların yaşadığı eski bir eve rastlayana kadar her şey bu şekilde devam edecek gibi görünüyordu. İlk başta kimse gördüğünü iddia ettiği şeye inanmadı. Ama bu, cesetler ortaya çıkmaya başlamadan önceydi.

Marvel süper kötüleri, onlar hakkında bir çizgi roman okuduğunuzda heyecan verici ve eğlencelidir, ancak Doctor Doom önünüzde durduğunda veya Köstebek Adam ile Moloidleri saldırdığında ne olur? Çizgi roman sayfalarını süsleyen en kötü karakterler gizemli ve uğursuz bir planla dünyamızı istila ederken, tüm kasaba kaosa ve kargaşaya sürükleniyor. Toby, süper kötülerin fanteziden gerçeğe nasıl ve neden sıçradığını bulmak istiyor, ancak önce onların saldırılarından sağ kurtulması gerekiyor
SOFT / CONNECTİNG KAPAKLI EDİSYONLARDA OLMAYAN EKSTRA 24 SAYFALIK EDİTÖRYAL MATERYAL EKLENMİŞTİR.

devamını oku..

⏩ Almak istediğiniz numarayı, en az 5 adet olacak şekilde sipariş notunda belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz ilk numaradan itibaren kalan sayılar kontrol edilecek, ilk müsait olan numara adınıza ayrılacaktır.
Boşta olan numaralar:
37


Kategori : Türkçe Comics
250.00
Liste Fiyatı : 250.00
Kazancınız : 0.00

Stokta yok
Favorilere Ekle