Format Kitap
Barkod 9789750847110
Yayın Tarihi 2020-07-01
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 144
Boyut 16 X 24

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Anıl Bilge

Orijinal Adı : Justice League Vol. 3: Timeless
Sayfa Sayısı : 144
Boyut : 16 x 24 cm
Justice League Cilt 3: Ebediler (Rebirth)

“JUSTICE LEAGUE, verdiği sözleri tutuyor ve gelecek için okurları heyecanlandırıyor.” – COMIC BOOK RESOURCES

“Pasarin ve Ryan’ın çizimleri muhteşem. Yaratıcılıklarını özgürce kullanmalarının teşvik edildiği belli.” – COMICOSITY

JUSTICE LEAGUE’İN SONU MU GELDİ?

Doğmanızı engelleyebilecek bir düşmanı nasıl yenersiniz? Ebediler olarak tanınan uzaylı ordusu tarihe yayılan bir yıkım dalgasıyla Dünya’ya saldırdı. Onları durdurabilecek güce sahip olan ise gezegenin ilk savunma hattı Justice League’den başkası değil.

Ama League ayrı düştü ve tarihte gücün ortaya çıktığı kilit anlara dağıldılar… Üstelik Ebediler bu anları yok etmeyi başarırlarsa, süper kahramanlar varoluştan silinecekler. Olympos tanrılarının doğum anına tanıklık eden Wonder Woman’dan kendini 31. Yüzyıl’da bulan Cyborg’a, Justice League üyeleri tek başlarına çok zor şartlarda savaşmak zorunda.

Superman ve Batman ise birlikte zaman dalgasının sonuna yolculuk ederek onun kaynağıyla yüzleşecek. Superman’in ailesinin varlığı risk altındayken Dünya’nın en büyük kahramanları dünya tarihini kurtarabilecekler mi? Yoksa Justice League nihayet zamana mı yenilecek? Justice League’in Rebirth dönemi, sadece çizgi romanın süperstarları yazar BRYAN HITCH (THE AUTHORITY, The Ultimates) ve çizerler FERNANDO PASARIN (GREEN LANTERN CORPS) ve MATT RYAN’ın (WONDER WOMAN) sunabileceği sürükleyici, aksiyon dolu bir hikâyeyle devam ediyor! “Justice League Cilt 3: Ebediler (Rebirth)” JUSTICE LEAGUE #14-19’u bir araya getiriyor

devamını oku..
Kategori : Türkçe Comics
% 20
indirim
24.00
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 6.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 2
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim