Format Kitap
Barkod 9789750851438
Yayın Tarihi 2021-11-03
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 32
Boyut 16 X 24

Emeği Geçenler :
Yazar   : Tom Taylor

“DC Evreni’nin altı sayıdan oluşan en karanlık hikâyesi DCEASED’in beşinci sayısıdır.”

SONUMUZ GELDİ!

Altı yüz milyon insan. İşte bu kadar insan Dünya’ya salınan gizemli bir tekno-organik virüse kurban verildi. Virüs altı yüz milyon kişiye bulaştı. Altı yüz milyon kişi ölüm ve yıkım peşinde koşan bilinçsiz, kudurmuş katillere dönüştü.

Ve bu sadece başlangıç.

Şehirler. Uluslar. Denizlerin altındaki krallıklar ve cennet adalar. Birer birer, hepsi bu canavar sürüsüne teslim olacak. Şimdiyse Dünya ve mutlak yok oluş arasında sadece Superman, Batman, Wonder Woman ve Justice League’den geriye kalanlar duruyor.

Peki ne zamana kadar?

Şimdiye kadar karşılaştıkları hiçbir şey onları bu büyüklükte bir saldırıya hazırlamamıştı. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şey gezegeni etkisi altına alan bu korku ve trajediyle boy ölçüşemezdi. Kahramanlar ve hainler, tanrılar ve canavarlar yeryüzünden silinirken geriye tek bir soru kalıyordu:

Dünyanın sonu geldiğinde Dünyanın En Büyük Süper Kahramanları’na ne olacak?

New York Times çok satan yazarlarından Tom Taylor [Injustice], çizerler Trevor Hairsine [Red Hood and the Outlaws] ile Stefano Gaudiano’ya [The Walking Dead] katılıyor ve DC Evreni’nin altı sayıdan oluşan en karanlık hikâyesini yaratıyorlar.Yalnız dikkat edin: Korku bulaşıcıdır…

devamını oku..

Orijinal Adı : Dceased Vol. 5
Sayfa Sayısı : 32
Boyut : 16 x 24 cm


Etiketler : Yeni Çıkanlar
Kategori : Türkçe Comics
% 20
indirim
11.20
Liste Fiyatı : 14.00
Kazancınız : 2.80

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 7
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim