Format Kitap
Barkod 9786056523243
Yayın Tarihi 2015-02-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 48
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 245 X 325

Emeği Geçenler :
Yazar   : Derib
Çevirmen   : Gülfem Onur Karagöz

Buddy ve Chinook günlerdir kulübe yapmak için uygun bir yer arıyor... Tam bu yeri bulduklarını düşündükleri sırada bir takım tuhaflıklar olmaya başlıyor. Birbirinin peşisıra gelen kazalar ve ortaya çıkan aksilikler bir tesadüfün eseri mi, yoksa vahşi bir hayvanın oyunu mu? Buddy Longway her ne kadar Chinook'a söylemek istemese de gizli bir düşmanın varlığından şüpheleniyor!
Buddy Longway, henüz dünya çevre biliminin gündemde olmadığı yıllarda işlediği konularla bu can sıkıcı durumlara dikkat çeken, uçsuz bucaksız ovalarda ve ormanlık arazilerde Kızılderili kabileleri arasında geçen maceralarında beyazlar ve yerliler arasındaki sorunlara çözüm arayan gerçekçi ve sıradışı bir kahramandır. Yenilmezlik, ölümsüzlük, mükemmellik gibi bir iddiası yoktur. Yıllar geçtikçe ve maceralar ilerledikçe karakterlerin doğup büyüdüklerine ve yaşlandıklarına tanık olursunuz.
Yaşamı boyunca romantizmin, gerçekçiliğin ve sıradanlığın izleri Buddy Longway'e eşlik eder. Bununla birlikte maceralarda sevinç ve dram, huzur ve gerilim her daim iç içedir. Bu yönleriyle dizi, klasik western türünün bir adım önüne geçerek romantik western denebilecek bir türün öncüsü durumuna gelir ve orijinalliğini her zaman muhafaza eder.

devamını oku..
Etiketler : Buddy Longway
Kategori : Frankofon
% 35
indirim
23.40
Liste Fiyatı : 36.00
Kazancınız : 12.60

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 194
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim