Yazar : Kentaro Miura
Çevirmen : Gönül Öztopuz
Yayıncı : Gerekli Şeyler
Fiyat: 150.00   Liste Fiyatı : 150.00

Bu üründen 3 adet satılmıştır. 
Stokta yok
Favorilere Ekle

Baskısı Yok

Bu ürünü yeni veya 2.el olarak sizin için
araştırıp bilgi vermemizi
İSTER MİSİNİZ ?
Bilgilerinizi doldurup kaydedin.

Format : Kitap
Barkod : 9786055686697
Yayın Tarihi : 2016-12-19
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 2.Baskı
Sayfa Sayısı : 224
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 195
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
BERSERK 1. CİLT

Berserk, ünlü mangaka Kentaro Miura tarafından çizilen karanlık bir fantezi manga serisidir. 30 milyonun üzerinde satış elde eden Berserk bu rekorla şimdiye kadar yayınlanan en başarılı seinen manga serisi olmuştur.

Berserk'in zaman ve mekanı, ortaçağ Avrupasından esinlenilerek oluşturulmuştur. Hikaye, öksüz, paralı asker Gutsın hayatı ve Şahin Takımı adlı paralı asker grubunun lideri Griffith ile olan ilişkisi etrafında döner. Hem animede hem de mangada dikkate değer bir şiddet söz konusudur.

1990da yayınlanmaya başlayan Berserk, günümüzde halen yaratıcısı tarafından yeni bölümlerle yayınlanmaya devam etmektedir.

Onun adı Guts, Kara Kılıç Ustası, sadece fısıltılarla adı telaffuz edilen, korkulan bir savaşçı. Devasa bir kılıcı, demir bir eli, sayısız savaş ve işkencenin yaralarını taşıyan adam. Bedeni, karanlığın güçlerini Ona çeken ve onlar için fedakarlık yapmaya mahkum olduğu, asla silinmeyecek ve kutsal olmayan bir damgayla işaretlenmiş. Fakat Guts, öylece oturup kaderinin gerçekleşmesini beklemeyecek; lanetin saflarında kıpkırmızıya boyanan bir katliama yol açacak ve diğer herkes Ona kafa tutacak kadar ahmak! Ona eşlik eden Puck adındaki Elf'le -aslında eşlik etmek de denmez ona; daha çok can sıkan- birlikte, karanlık, kanla lekelenmiş bir yolu takip ederler. Bu yolun sonunda yalnızca ölüm... ya da intikam var.

Kentaro Miura tarafından yaratılan Berserk, aşırıya kaçan, şiddetli, korkutucu, acımasızca komik ve uluslararası popüler anime serilerinin kaynağı olan bir manga!
Hassas ve alıngan okuyucular için değil, Berserk ayrı bir dünya!

Okuyucu Yorumları